Strona główna   Ogłoszenia   Liturgia   Sakramenty   Grupy parafialne   Historia   Kapłani   Galeria   Cmentarz   Kontakt
Wyszukiwarka   Kalendarium   Regulamin   Porady   Plan sytuacyjny   Ostatnio pochowani   Znicze    Prolongaty



Msza Święta niedzielna

SOBOTA 18.00

NIEDZIELA:

8.00, 10.00, 11.30, 18.00 

W dni powszednie

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA,

CZWARTEK,PIĄTEK  18.00. 

WTOREK 9.00

Nabożeństwa

ŚRODA 18.00

Nowenna do

Matki Bożej 

Nieusytającej Pomocy

*

PIĄTEK 18.00

Koronka do Bożego

Miłosierdzia

*

NIEDZIELA 9.30

codziennie przed Mszą Św.

Różaniec

 

 

 


ŚRODA

18.30 - 19.30

PIĄTEK

18.30 - 19.30

SOBOTA

9.00 - 11.00


Codziennie przed Mszą Św.

 

 

 


PONIEDZIAŁEK, SOBOTA

20.00 - 21.00

WTOREK

8.30 - 9.00

ŚRODA

17.30 - 18.00

CZWARTEK

10.00 - 18.00

PIĄTEK

17.30 - 18.00

 

 



6
6


 


Sprawdź kończące się prolongaty



ID imię nazwisko data ur. data zg. prolongata zobacz
1031031 Abraś Walentyna 07-02-1884 16-02-1953 1973 zobacz
1040321 Adamczak Małgorzata 16-05-1962 13-07-1970 1970 zobacz
1030913 Adamczak Marianna 1896 1953 1973 zobacz
1020908 Bartkowiak Elżbieta 06-07-1900 21-06-1973 1993 zobacz
1040611 Bielawski Franciszek 08-12-1904 04-06-1970 1990 zobacz
1040828 Bocer Franciszka 25-11-1890 01-01-1984 2004 zobacz
1021002 Brudło Zuzanna 21-12-1973 1993 zobacz
1040713 Brzózka Stanisław 28-03-1871 23-11-1980 2000 zobacz
1020721 Chruszczyńska Maria 09-11-1894 20-01-1969 1989 zobacz
1031431 Cicha Kazimiera 04-02-1921 19-08-1945 1965 zobacz
1021303 Cicha Maria 17-06-1905 24-09-1983 2003 zobacz
1031431 Cichy Antoni 05-03-1916 19-08-1945 1965 zobacz
1021003 Dąbrowski Antoni 02-05-1907 12-04-1982 2002 zobacz
1031134 Domagała Maria 25-01-1952 1972 zobacz
1031409 Duda Henryk 30-11-1923 01-09-1984 2004 zobacz
1031533 Dzierla Franciszka 1899 1944 1964 zobacz
1030708 Fabiś Anna 24-07-1892 06-09-1979 1999 zobacz
1030708 Fabiś Franciszek 04-10-1888 11-05-1960 1980 zobacz
1031420 Fryśna Maria 19-11-1905 17-02-1981 2001 zobacz
1010802 Gałęzowski Aleksy 17-07-1911 15-08-1984 2004 zobacz
1031535 Gorwa Józef 24-02-1877 03-05-1944 1964 zobacz
1010208 Górna Marianna 09-10-1881 12-07-1970 1990 zobacz
1040409 Grabarkiewicz  Marta 03-05-1905 02-05-1984 2004 zobacz
1021224 Grębowski Maksymilian 15-02-1903 17-10-1984 2004 zobacz
1030510 Grześkowiak Jan 21-06-1879 21-07-1964 1984 zobacz
1040315 Hajduk Antoni 13-06-1896 14-01-1971 1991 zobacz
1010803 Hełmińska Katarzyna 21-11-1905 06-09-1984 2004 zobacz
1010803 Hełmiński Bartłomiej 11-08-1903 16-02-1976 1996 zobacz
1030816 Hryniewicz Justyna 20-02-1883 12-10-1957 1977 zobacz
1040506 Jakuboszczak Anna 06-07-1907 20-03-1967 1987 zobacz
1030610 Jakuboszczak Michał 21-09-1907 16-08-1962 1982 zobacz
1031335 Jokiel Zbigniew 03-08-1933 08-10-1946 1966 zobacz
1030922 Józefowska Małgorzata 08-11-1894 12-11-1955 1975 zobacz
1031621 Kaczmarek Maria 16-01-1974 1994 zobacz
1021007 Kaptur Marta 10-02-1888 19-12-1965 1985 zobacz
1021525 Kasperski Piotr 01-10-1892 29-01-1982 2002 zobacz
1030814 Kaszpszyk Barbara 22-11-1847 17-12-1915 1935 zobacz
1020907 Kaźmierczak Józef 20-01-1893 26-12-1971 1991 zobacz
1020907 Kaźmierczak Marianna 20-03-1886 08-04-1960 1980 zobacz
1020505 Kocur Sylwester 29-12-1898 16-08-1980 2000 zobacz
1021105 Kofnyt Jan 18-06-1912 23-02-1975 1995 zobacz
1040616 Kokocińska Otylia 01-01-1921 13-09-1983 2003 zobacz
1031427 Komisarówna Jadwiga 09-04-1928 19-11-1945 1965 zobacz
1031339 Kozłowski Antoni 09-09-1907 24-06-1946 1966 zobacz
1031609 Krajewski Antoni 29-04-1906 26-04-1977 1997 zobacz
1021219 Krawczyk Elżbieta 19-10-1894 14-12-1982 2002 zobacz
1011237 Krawczyk Wincenty 25-03-1896 14-02-1954 1974 zobacz
1031331 Kulke Anna 11-10-1867 11-02-1947 1967 zobacz
1020503 Kusior Stanisław 18-09-1892 01-07-1972 1992 zobacz
1021006 Lepa Paulina 29-11-1862 12-08-1950 1970 zobacz
1030923 Łaban Aleksandra 1892 06-09-1972 1992 zobacz
1040310 Makowska Helena 1922 17-03-1966 1986 zobacz
1040309 Makowski Kazimierz 11-1916 24-04-1976 1996 zobacz
1030929 Małycha Agnieszka 11-12-1906 10-06-1955 1975 zobacz
1030929 Małycha Marianna 15-08-1881 13-03-1967 1987 zobacz
1040502 Masiorek Walenty 05-02-1889 18-06-1973 1993 zobacz
1030810 Miśko Jan 24-01-1875 03-01-1958 1978 zobacz
1030810 Miśko Marta 17-07-1877 20-03-1961 1981 zobacz
1011208 Moder Jan 07-06-1897 06-08-1966 1986 zobacz
1011208 Moder Marta 01-06-1904 24-09-1983 2003 zobacz
1011230 Nawracała Elżbieta 05-12-1900 01-12-1979 1999 zobacz
1012004 Nawracała Helena 1890 25-02-1970 1990 zobacz
1040501 Nawrocka Agrepina 14-06-1929 19-09-1964 1984 zobacz
1040501 Nawrocki Bronisław 05-08-1926 21-06-1981 2001 zobacz
1031015 Nowaczyk Franciszek 26-03-1900 03-04-1962 1982 zobacz
1030808 Nowak  Cyryl 13-07-1936 01-05-1958 1978 zobacz
1020707 Nowak Władysław 28-01-1907 06-06-1979 1999 zobacz
1031516 Pacyna Benon 16-07-1958 07-02-1982 2002 zobacz
1020512 Początek Klara 12-08-1883 03-05-1960 1980 zobacz
1020512 Początek Paweł 03-05-1881 08-03-1956 1976 zobacz
1010504 Pospiech Wiktoria 22-12-1903 03-04-1984 2004 zobacz
1030713 Radom Albin 24-01-1972 1992 zobacz
1021524 Radom Cecylia 03-11-1946 27-07-1979 1999 zobacz
1031220 Radom Klara 29-04-1904 22-11-1949 1969 zobacz
1021524 Radom Łucja 27-11-1920 16-04-1984 2004 zobacz
1040417 Radom Michał 27-09-1910 22-01-1973 1993 zobacz
1010622 Rogoś Franciszka 16-07-1875 08-04-1972 1992 zobacz
1010520 Rogoś Helena 23-10-1898 28-09-1981 2001 zobacz
1040514 Romanowska Władysława 10-05-1910 24-05-1969 1989 zobacz
1040514 Romanowski Wacław 14-03-1909 28-09-1978 1998 zobacz
1031615 Rozynek Stanisław 11-09-1907 05-09-1975 1995 zobacz
1031027 Rudak Anna 1873 23-07-1953 1973 zobacz
1011306 Rusińska Michalina 02-02-1892 01-02-1971 1991 zobacz
1011306 Rusiński Antoni 02-10-1886 04-04-1977 1997 zobacz
1030921 Rybaczyk Andrzej 28-11-1870 20-11-1955 1975 zobacz
1030617 Rytel-Skorek Bronisław 22-08-1961 1981 zobacz
1030617 Rytel-Skorek Marianna 30-09-1892 05-04-1983 2003 zobacz
1031233 Rzepa Franciszka 13-06-1961 1981 zobacz
1031233 Rzepa Jan 30-01-1876 18-06-1948 1968 zobacz
1030930 Seles Karolina 29-04-1898 21-05-1964 1984 zobacz
1030928 Seles Stanisław 14-10-1898 12-06-1955 1975 zobacz
1031634 Sikuciński Ludwik 19-02-1905 15-01-1980 2000 zobacz
1040619 Silska Stanisława 04-04-1884 05-07-1980 2000 zobacz
1040819 Stahl Franciszek 13-09-1868 06-09-1932 1952 zobacz
1040721 Stahl Jan 16-06-1904 05-09-1983 2003 zobacz
1040819 Stahl Weronika 13-01-1875 08-08-1956 1976 zobacz
1031121 Stasinska Marianna 09-10-1898 23-01-1984 2004 zobacz
1031340 Tarnogórska Julia 10-01-1904 26-02-1955 1975 zobacz
1020915 Tomys Jan 31-08-1906 23-03-1984 2004 zobacz
1030407 Tyszko Stanisława 13-04-1897 22-12-1982 2002 zobacz
1040701 Waluszko Leokadia 15-04-1882 01-07-1972 1992 zobacz
1031116 Wasilewska Adela 15-05-1887 25-03-1969 1989 zobacz
1031116 Wasilewski Antoni 25-05-1875 08-10-1950 1970 zobacz
1021041 Wawrzynowicz Antoni 02-06-1901 10-01-1967 1987 zobacz
1021304 Wawrzynowicz Antonina 05-12-1896 29-05-1969 1989 zobacz
1021304 Wawrzynowicz Jan 14-06-1895 26-06-1963 1983 zobacz
1021041 Wawrzynowicz Kunegunda 07-04-1904 05-10-1980 2000 zobacz
1031614 Wawrzyński Bronisław 06-09-1945 15-03-1976 1996 zobacz
1010209 Woś Stanisław 1949 09-04-1973 1993 zobacz
1011408 Wróblewski Karol 10-10-1900 26-07-1981 2001 zobacz
1030618 Wróblewski Mieczysław 15-08-1905 20-08-1961 1981 zobacz
1040425 Zawieja Józef 1917 22-12-1961 1981 zobacz
1031115 Żachowski Ignacy 20-10-1880 23-05-1950 1970 zobacz



                                

stat4u
Osób online: 2